Světově známé telenovely

Telenovela Čas tulipánů

Tato turecká telenovela byla natočena roku 2011. Příběh pojednává o dvou rodinách, Taškiranovcov a Ilgazovcov, mezi kterými se odehrává nekonečný konflikt. Ilgazovci jsou velmi úspěšní a draví, na druhou stranu Taškiranovci jsou se aristokraté se slavnou minulostí, avšak na pokraji bankrotu.

Obchodní úspěch jedné rodiny je příčinou úpadku té druhé. Láska mezi  Lale Taškiranovou a Činarom Ilgazom skříží cesty obou znepřátelených rodin, když se tato dvojice tajně zasnoubí. Rodina Taškiranovců má slavnou historii, je elegantní a sofistikovaná. Když však zemře otec, obchody se zhroutí a rodina tak čelí bankrotu. Odhodlaná matka udělá cokoliv, aby udržela vysoký rodinný standard, a tak všechny okolo sebe zamotá do sítí intrik.

Rodina Ilgazovců pochází z Anatólie, je velmi konzervativní, ale současně i mimořádně úspěšná a stojí na vrcholu podnikání. Matka a strýc jsou posednutí kontrolou a jejich ambicí je, aby udrželi tradice a dělají vše pro to, aby udrželi rodinu pohromadě podle jejich představ. Láska mezi Lale, dcerou Kemala a Činaroma, jediným synem rodiny Ilgazovců, skříží cesty těchto rodin.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Turecké telenovely online a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.